Crazy Screen Kullanımı, Crazy Screen Fiyatı, Renkleri

Crazy Screen Nasıl Kullanılır

Crazy screen 3d ekran kullanımı size gönderilen stand kitap gibi katlanabilir ve açılabilir stand şeklindedir. Standı açtıktan sonra ön tarafta standın kendi ekranı bir arkasında ise akıllı telefonunuzu koyacağınız stand yer alır. İzlemek istediğiniz video, dizi gibi oynatılacak bir uygulamayı oynattıktan sonra telefon standına yerleştiriniz akıllı telefonunuzu. Otomatik olarak standın ekranına yansıyacaktır. İşte crazy screen kullanımı bu şekilde kolay ve pratiktir. Kullanımı olsun ya da başka bir bilgiyle ilgili sormak istedikleriniz varsa bizi danışma hattı vasıtası ile arayarak bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz he konu da sizlere yardımcı olacaktır. Aşağıda crazy screen ne kadar ile ilgili bilgi yer almaktadir. Kampanya bilgileri yazının devamındadır.

Crazy Screen Fiyatı, Kampanyaları

Crazy screen 3d ekran fiyatı ve kampanyaları aşağıdaki gibidir.

1 adet crazy screen fiyatı 89 liradır. 10 lira da kargo ücreti yer almaktadır.
2 adet ürün fiyatı 159 liradır ve kargo ücreti yoktur.

Yukarıda da belirtildiği gibi crazy screen kampanyalarında 1 adet alımda kargo ücreti yer alırken. 2 adet ürün alımında birim fiyatı düşmekte ve ücretsiz kargo ile sizlere gönderilmektedir. Orjinal ürün fiyatları bu şekilde olup daha ucuza satılmamaktadır. Crazy screen kaç lira sorusuna cevap verdik aşağıda kaç çeşit rengi vardır bu konuya da değineceğiz.

Crazy Screen Renk Çeşitleri

Crazy screen renk çeşitleri nelerdir? Ürün renk çeşidi 2 tanedir. Siyah ve ahşap rengi olmak üzere 2 farklı renkten oluşmaktadır. Dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. İstemiş olduğunuz renk çeşidi sizlere gönderilecektir. Sipariş verirken istediğiniz renk ve formda bulunan adetler üzerinden alıp yapabilirsiniz.

Pratik kullanımı sayesinde evde, iş yerinde, parkta, sınıfta nerede izlemek isterseniz kullanabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte her yere çantanıza koyarak götürebilirsiniz. Hafif tasarımı sayesinde size fazladan yük olmaz. Gittiğiniz her yerde rahatça kullanabileceğiniz bir üründür.

Bu sayfada sizlere crazy screen nasıl kullanılır, fiyatı nedir, kampanyaları, ne kadar, kaç lira, renk seçenekleri nelerdir gibi bilgiler paylaşılmıştır. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Crazy screen nedir, özellikleri, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, nerede satılır, satış yeri, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.