Crazy Screen Kullananlar, Crazy Screen 3D Ekran Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri

Crazy Screen Kullananlar

Crazy screen kullananların yorumlarının bulunduğu sayfaya hoş geldiniz. Okumuş olduğunuz yazı sayfasının altında ürünle ilgili yorumlar yer almaktadır. Crazy screen kullanıcı yorumlarını okumak isterseniz lütfen sayfayı aşağı kaydırarak yorumları okumaya başlayabilirsiniz. Ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? İşe yarıyor mu, beklentinizi karşıladı mı? Umduğunuz gibi mi? Buna benzer konularda bizimle düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü akıllı telefon görüntü aktarıcı olan ürün evde, işte, dışarıda, kafede istediğiniz yerde cep telefonunuzun görüntüsünü daha büyük ekrandan izlemenize olanak sağlar. Bir çok kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan bu ürün şimdi Türkiye’de. Crazy screen yorumlarını incelemek isteyenler sayfa altından kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyabilir. Sizde bu ürünü daha önce kullandıysanız deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Crazy Screen 3D Ekran İşe Yarıyor mu

Crazy screen işe yarıyor mu? Ürün telefondan izlemek istediğiniz videoları daha büyük bir ekranda daha rahatça izlemenize yardımcı olan bir teknoloji ürünüdür. İstediğiniz her yerde küçük boyutlu telefonunun ekranını 12 inch ekrana yansıtmaya yardımcı olan bu ürün artık Türkiye’de sizlerle birlikte.

Crazy Screen Şikayetleri

Crazy screen şikayetleriniz varsa tıpkı crazy screen kullanıcı yorumlarını belirttiğiniz gibi tekrar bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz. Sitemiz ve ürünle ilgili olumsuz yorumlarınızı da rahatça paylaşabilirsiniz. Sitemiz dışından alınan ürünlerle ilgili lütfen paylaşım yapmayınız. Her site farklı firmalara aittir ve aldığınız yere şikayetinizi belirtmeniz gerekmektedir. Çünkü olaki bir sorunda nerden aldıysanız aldığınız yer ile sorununuzu çözmeniz gerekmektedir.

Basit kullanımı ve indirimli fiyatı ile sizlere sunulan bu ürün bir teknoloji ürünü olup son zamanların beğenilen ürünlerinden biridir. Çok pratik ve özellikle akıllı telefonların video gibi uygulamarını daha büyük bir ekran üzerinden izlemek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Sipariş vermek isteyenler sitemizin sipariş ver bölümüne girerek istediği renk ve adette ürün alabilirler. Siyah ve ahşap renkli seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz. 2-3 gün gibi kısa sürede elinize geçecek olan bu ürünü hemen kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayfada sizlere crazy screen 3d ekran kullananlar, crazy screen kullananlar, kullanıcı yorumları, yorumları, şikayetler, görüşler, deneyimler, ne işe yarar gibi bilgileri paylaşmıştır. Crazy screen yorumlarını okumak için lütfen sayfayı aşağı doğru kaydırınız.

 1. Halil

  19 Şubat 2019

  Bence çok iyi bir ürün gibi duruyor. Bunu alıp deneyenlerden de bir yorum bekliyorum. İlgimi çok çekti her zaman ihtiyaç duyulabilecek bir alet olduğunu düşünüyorum. Özellikle akıllı telefonunun ekranı küçük ise ve telefondan film izlemeyi sevenler için ilgi çeken bir ürün.

 2. Mine

  23 Şubat 2019

  Valla tam aradığım ürün desem yalan olmaz. Yurtdışı bazı sitelerde görmüştüm acaba ülkemize gelir mi diye düşünmüştüm sonunda geldi.

 3. Hikmet

  25 Şubat 2019

  Dün sipariş verdim yarın elime geçmesini bekliyorum. Umarım beklediğim gibi çıkar bu ekran. Gelince hemen deneyeceğim.

 4. Merve

  27 Şubat 2019

  Videolarını izlediğim kadar baya kendinden söz ettirecek bir ürün olabilir bu crazy screen adlı ekran. Çünkü özellikleriyle hem dikkat çekiyor. Hemde çoğu kişinin bir kenarda bırakarak ihtiyacı olduğu zaman kullanmak isteyeceği bir şey bence.

 5. Dursun

  1 Mart 2019

  Hoş ve işe yarar bir ürün gibi duruyor. Görüntü kalitesi de iyi ise bence sürekli kullanılabilir bir ürün. Kullanan varsa da onlarda yorumlarıni belirtse bizde bir fikir ediniriz.

 6. Güneş

  3 Mart 2019

  Öğrenci oldugum için malum yurtta rahat tv de yok. Bende bunu alďım kullanmak için. Güzel cihaz işimi görür şimdilik.

 7. Rahmi

  5 Mart 2019

  Öyle bir ürünü ilk defa duydum. Araştırdım biraz yurt dışında da buna benzer ürün var. Alıp bir tane deneyeceğim iyiyse arkadaşlarımda alır büyük ihtimal.

 8. Nurcan

  7 Mart 2019

  Ben yarın sipariş vermeyi düşünüyorum. Artık gelince deneyeceğim. Bakalım ihtiyacım olduğu zaman işimi görecek mi.

 9. Kemal

  10 Mart 2019

  2 adet siparişi biraz önce geçtim onay için aranmayi bekliyorum. Umarım beklediğim gibi çıkar büyük bir şevkle sipariş verdim ürünü.

 10. Yunus

  12 Mart 2019

  Stand kaliteli malzemeden yapılmış. Görüntü kalitesi tatmin edici bir ürün. Almak için biraz zor karar verdim ama aldığıma değdi. Şimdilik memnunum. Umarım kullanımı olarak da uzun süreli gider.

 11. Kübra

  15 Mart 2019

  Siyah rengi daha çok hoşuma gitti. Bir arkadaşımda almayı düşünüyor o da akarar verirse 2 adet birlikte almayı düşünüyoruz.

 12. Selim

  20 Mart 2019

  Siyah renkli olanı hoşuma gitti. Yakın zamanda almayı düşünüyorum. Fiyatı biraz bana pahalı geldi. Keşke biraz daha uygun olsaydı öğrenciler için bence çok güzel bir kıyak olurdu.

Yorum Yazın
Crazy screen nedir, özellikleri, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, nerede satılır, satış yeri, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.