Crazy Screen Ekran Büyütücü, Crazy Screen Özellikleri

Crazy Screen Ekran Büyütücü

Artık video, film, klip gibi hemen hemen her şeyi telefondan izliyoruz. Peki, küçük bir ekrandan video izlemek ne kadar keyifli?

Crazy screen ekran büyütücü ile küçük bir telefon ekranından video izlemeye son!

Sizin için özel şekilde tasarlanmış olan dev ekranda, statta maç izliyor olmanın keyfini yaşayacaksınız. Crazy screen sayesinde, izlemek istediğiniz videoları hem belirlenmiş olan alanın içinde telefonunuzu güvenli ve rahat şeklide konumlandırarak izleme şansı bulacaksınız hem de büyük ekrandan izlemenin tadını çıkaracaksınız.

Crazy Screen Özellikleri

Almak istediğiniz ürün için crazy screen özellikleri ne sorusunu sorabilirsiniz. Sizin için geliştirilmiş olan bu ürün için özellikler detaylı şekilde veriliyor. Öncelikle somut şekilde belirlenmiş olan boyut ve genişlik özellikleri sunuluyor.

  • 3D standın ekran bölümü 12 inç
  • Videonun 3D izlenmesini sağlar. (Telefonunuz 3d uyumlu olması gerekir. Telefonun video kalitesi ne ise o şekilde yansıtılır.)
  • Ekran genişliği 25.2 santimdir
  • Ekran yüksekliği 13 santimdir
  • Stant uzunluğu ise 19 santimdir

Yukarıda verilen özellikler kapsamında, keyifli bir şeklide video izleme fırsatı bulacaksınız. Sunmuş olduğumuz bu ürün sayesinde, direkt olarak sizin için keyifli dakikaların geçmesi kolaylaşıyor. Dev ekrandan telefondan izlediğiniz herhangi bir filmi, diziyi ya da maçı çok daha konforlu şekilde izleyeceksiniz. Bunun tadını çıkarmak için tek yapmanız gereken ücretsiz kargo ile siparişi vermek. Yapılan indirimli kampanyaları kaçırmamak adına, direkt olarak siparişi verebilirsiniz.

İndirimli crazy screen ekran büyütücü fırsatını kaçırmayın.

Video izleme seviyenizi bir adım üste çıkaracak olan bu ürünün indirim fırsatını kaçırmayın. Hemen sipariş vermeniz durumunda telefondan video izleme devrini son derece uygun ödemeler ile kapatma fırsatı bulacaksınız.

Her Telefon İçin Uyumlu!

Müşterilerimiz çoğu zaman benim telefonumla uyumlu olur mu sorusunu soruyor. Ürünün %100 her telefon ile uyumlu olduğunu bilmek rahat şekilde sipariş vermenizi sağlayacak. Uyumlu olmasından dolayı, belirlenmiş olan alana akıllı telefonu yerleştirmeniz durumunda direkt olarak video, film, maç ve çok daha fazlasını izlemek artık size çok daha büyük keyif verecek.

İçin uyumlu olan bu ürünü aldığınızda, küçük bir alandan bir şeyler izleme devri bitiyor. Standa doğru şekilde yerleştirmeniz halinde sorun yaşamadan, crazy screen ekran büyütücü kullanımının olmasını sağlayacaksınız.

Crazy Screen Fiyatları

Peki, sizin için telefondan maç izleme, film – dizi izleme devrinde yeni bir döneme giriş yaptıracak olan ürün ne kadar? Fiyatların üretilmiş olan bu ürün için son derece uygun olduğunu göreceksiniz. Size hayatı kolaylaştıracak olmasının beraberinde, aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile sunulduğundan ödemelerin rahat şeklide yapılmasını sağlayacaksınız.

Uygun fiyatlar olduğundan, hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz. Sunulan renk seçenekleri ve %30 indirim ile Crazy screen satın alabilirsiniz. Kullanımı kolay olan ve her telefona uygun olan bu ürünü almanız halinde, telefondan bir şeyler izlemek çok daha keyifli olacak.

Yorum Yazın
Crazy screen nedir, özellikleri, ne işe yarar, kullanımı nasıldır, satın al, sipariş ver, kapıda ödeme, nerede satılır, satış yeri, fiyatı, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren site.